Banyo tuvalet lavabo gibi alanlarda bulunan pimaş boruların tıkanıklığını borulara zarar vermeden açıyoruz. Profesyonel tıkanıklık açma cihazları ile hizmet vermektedir. Pimaş borularını cihazlarla açtıktan sonra kameralı görüntüleme cihazları ile tıkanan bölge taranır tıkanıklığa sebep farklı bir sebep varsa bunu sizlere görüntüleyerek raporlamaktadır.

 

Tıkalı olan pvc borular 50 lik 75 lik 110 luk, 125 lik ve 150 lik ölçülerinde olabilir bu tür boruların tıkanıklığını açmaktayız. Tıkalı olan borular, lavabo boruları, kanal boruları, pis su ve temiz su boruları olsa dahi aynı işlemleri uygulayarak garantili bir şekilde tıkanıklıkları açıyoruz. Müşterilerimiz dilerse tıkalı olan boruların görüntülerini kendilerinede gösterebiliyoruz.

 

Çeşitli sebeplere borular tıkanabilir yemek yağ kalıntıları, pis su giderinde oluşan kalıntılar, yağlanma gibi çeşitli sebeplerden oluşabilir, protesisat olarak her türlü tıkanıklığı profesyonel cihazlarla uzman ekibimiz açmaktadır. Bizleri arayarak servis kaydı oluşturarak aynı gün içinde servis sağlayabiliyoruz, servis araçlarımız kısa sürede arızanın bulunduğunu noktaya sevk edilmektedir.